מנעולן בקיסריה

יוסי – מנעולן בקיסריה פורץ כספות וכל שירותי הפריצה מנעולן בקסריה, זכרון יעקב וחוף הכרמל – פריצת כספות, החלפת מנגנונים ומנעולים ללא נזק בשירות אדיב ומקצועי.

מנעולן בקיסריה / פורץ כספות בקיסריהמנעולן אישור משטרת ישראל קיסריה

יוסי המנעולן הינו בעל ניסיון עשיר בתחום פריצת הכספות והכשרה מקיפה. בוגר קורס המרכז הישראלי למנעולנים, קורס פריצת הכספות  של היבואן הבלעדי של S&G בישראל, עם נסיון בהתקנת מנגנוני S&G ו Mauer. שירות אישי ומיומן לכלל הלקוחות
עםהבנה כי בכספת ישנם דברים רגישים ללקוח.

התמחות במספר רב של כספות, יוסי המנעולן הוא פורץ כספות בקיסריה בשבילך!

  • פורץ כספות של: Stub, Ph , בריח סדן, יהל, קאבה ורבים אחרים.
  • החלפת מפתח לדלת וכספות ללא צורך בהחלפת מנגנון.
  • החלפת צילינדרים לבית בדלתות רב בריח, מולטילוק, MT5 ועוד.

מנעולן מוסמך בקיסריה

יוסי המנעולן עובד באישור משטרת ישראל, אין מקום לדאגה לביטחונכם האישי ולחפצים שלכם. עם תודעת שירות מורחבת והבנה כי פריצת הדלת או הכספת שלכם היא מקום לדאגה, יוסי נותן את השירות המלא.

להיתקע מחוץ לדלת ביתכם אינו מצב נעים, אבל במקרה ודבר כזה אכן קורה יש לכם למי לפנות. פריצת כספות, פריצת מנעולים ופריצת דלתות רכב נעולות ללא נזק ברוב המקרים! החלפת צילינדר ומנגנון לדלתות בדקות עבודה ספורות. זמינות לכל מקרה אשר אתם צריכים.

מנעולן בעלות נמוכה בקיסריה

העלויות הכרוכות בהחלפת דלת פלדלת שלמה או רכישת כספת חדשה יכולות להגיע לאלפי שקלים. למה להחליף משהו תקין באופן מוחלט אם אפשר לתקן או להחליף חלק מסוים בתוך המערכת ובכך לפתור את הבעיה שלכם? יוסי המנעולן יכול להחליף לכם את המנגנון בדלת או בכספת, בדרך כלל ללא נזק!

עם המנעול החדש ומפתח שיוסי יספק לכם תוכלו לחזור לשגרה תוך דקות ספורות, ללא דאגה וזמני אספקה!

חסכון של אלפי שקלים בשיחת טלפון אחת, עם יוסי המנעולן.

יוסי גם מנעולן בזכרון יעקב והסביבה.

אצל יוסי תקבלו שירות מלא באזורים :

בנימינה – גבעת עדה, פרדס חנה, גבעת נילי, אביאל, עמיקם, צרופה, הבונים, דור, יוקנעם, בת שלמה, כרם מהר"ל, עופר והישובים באיזור.

חייג 058-6215654 בכל שעה וקבל פיתרון מהיר מיוסי המנעולן!

058-6215654