מנעולן בחדרה

יוסי – מנעולן בחדרה והסביבה פורץ רכבים דלתות ועוד."

"יוסי מנעולן אמין באזור חדרה ומספק שירות מקצועי לכל סוגי המנעולים. כספות, דלתות, כלי רכב, צלינדרים רב בריח.

מנעולן מהיר בחדרה והסביבה

יש לכם מנעולן בחדרה? אומרים שמנעולן קרוב זה מנעולן טוב. זה נכון בתנאי שמדובר גם במנעולן אמין ומקצועי.
מנגנוני נעילה הינם מקור לבעיות ואלה צצות בדרך כלל ברגע הכי לא מתאים. ביציאה מהבית לעבודה, בחניון גדול כשיש לנו ביד סלים אך לא מפתח למכונית.מנעולן אישור משטרת ישראל בחדרה
בלילה גשום והשער תקוע עם מפתח שבור בפנים וכספת עם מסמכים חשובים שיש להוציא עכשיו.
שמי יוסי ואני מנעולן בחדרה מזה שנים רבות ואני מספק מגוון שירותי מנעולנות עבורכם. עם השנים צברתי וותק וניסיון רב ורבים מלקוחותיי שואלים אותי "תגיד יוסי, למה אתה לא מפרסם את עצמך?". אני מסביר ללקוחותיי שהדרך הטובה ביותר להתפרסם זה נתינת שירות איכותי, מהיר ואמין, ואת השאר עושים האנשים שאיתם אני בא במגע יומיומי של עשיה.

מנעולן בחדרה עם שירות מלא

אני פורץ כספות של היצרנים המובילים כמו: Stub, KABA, Ph, יהל, S&G בריח סדן וכן רבים אחרים. את הכספות אני פורץ ללא נזקים מיותרים וללא צורך בהחלפת מנגנון מלא.
אני מחליף צילינדרים לדלתות של מולטילוק, רב בריח, MT5 וכן מגוון מותגים אחרים. אני מקפיד לעשות שימוש בחלפים מקוריים בלבד אותם אני פותח מהאריזה המקורית לנגד עינכם.
אני מבצע עבודות על הדלת הכוללות התקנת מנעולי קומבינציה, שינויים וכן כיוונונים. לאחר ביצוע העבודה, אני משאיר את המקום נקי ומסודר כנדרש לשימוש מידי.
אני מודע לעובדה שכשאתם מתקשרים אלי, קרוב לוודי שאתם זקוקים לפתרון מידי. לכן, אני מקפיד להגיב באופן מידי ולהגיע אליכם במהירות. אני נמצא בסביבה שלכם, יש לי אופנוע וארגז כלים מוכן לכל מצב המתעורר בבית, בעסק או ברכב.

אל תוותרו על האמינות

כשאתם נותנים למנעולן לפרוץ לכם את המנעול, אתם סומכים עליו בעיניים עצומות, שיבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר ולא ינצל את הכשרתו לרעה. יוסי הנו מנעולן מקצועי ומוכשר, המחזיק באישור משטרת ישראל המעיד על אמינות, ובנוסף לכך גם על הכשרה נאותה.

שירות עם חיוך ומחיר הוגן

נתקעתם באמצע הלילה והציעו לכם שירות מנעולן במחיר מופקע? אל תסכימו! יש הרבה מנעולנים אך מנעולן בחדרה שהכי מתאים לכם, יש רק אחד. אני נהנה לעזור לאנשים ושמח לפתור בעיות טכניות שונות שעולות. אני מאמין שמגיע לכם שירות טוב ועם מחיר טוב. מדיניות המחירים שלי ברורה עם תעריפים הוגנים וזה כולל גם את אמצע הלילה וחגים.
מלבד חדרה יוסי מספק שירותי פריצה גם לאזורי עמק חפר נתניה, כפר יונה, הרצליה, אבן יהודה, תל מונד, פרדסיה, והסביבה.
צרו קשר בטלפון 058-6215654 עוד היום ואשמח לעזור לכם עם דלת או מנעול תקוע.

058-6215654