מנעולן בזכרון יעקב

יוסי – מנעולן בזכרון יעקב פורץ כספות וכל שירותי הפריצה

מנעולן בזכרון יעקב חוף הכרמל והסביבה – שירות מהיר ואיכותי. פורץ מכוניות, כספות, מנעולים, דלתות. זמינות מיידית!

יוסי פורץ מנעולים בזכרון יעקב

מנעולן אישור משטרת ישראל זכרון יעקבזקוק למנעולן זמין? נתקעת ללא אפשרות להיכנס לביתך או עם כספת נעולה? לא משנה לאיזו סיטואציה נקלעת יוסי המנעולן יוכל לחלץ אותך ממנה! שירות אישי, מקצועי ובטוח. לכל אחד בחייו קרה שהוא ננעל מחוץ לביתו או רכבו, לברי המזל שביננו היה מפתח נוסף למקרה כזה בדיוק, לאלו שפחות התמזל מזלם נאלצו לפרוץ את הדלת על ידי גרימת נזק למנגנונים ולדלת עצמה, מה שמוביל לעלויות גבוהות במיוחד. יוסי מנעולן כאן ועכשיו כדי לחסוך לכם את עוגמת הנפש וגם את כספכם בתיקון הדלת והמנגנון, עם ידע נרחב, כלים מקצועיים ומיוחדים וניסיון בשפע ניתן לפרוץ כמעט כל מנעול ודלת ללא נזק.

מנעולן מוסמך באישור משטרת ישראל

הסמכה מורחבת, בוגר קורס של המרכז הישראלי למנעולנים. בוגר קורס כספות של היבואן S&G בישראל, מתקין מורשה של מנגנוני S&G, Mauer. מנעולן בזכרון יעקב באישור משטרת ישראל. התמחות בפריצת כספות של חברות Sargent & Greenlaf, Mauer , Elzeit, Stuv, Juwel, SQ, P.H פריצת מנעולים ורכבים נעולים ללא נזק, פריצת דלתות, החלפת צילינדר ומנגנון לדלתות, התקנת מנעול כספת עליון לדלתות. בעל ניסיון וידע רחב, בעקבות כך מבצע פריצות במקרים רבים ללא נזק למנעול ולכספת.

למה לבחור ביוסי המנעולן?

פרט לעובדה שיוסי מספק שירות אמין ומקצועי, אתם יכולים להיות בטוחים כי האדם ישר והגון. שירות באישור מלא ממשטרת ישראל. היתרונות הברורים של יוסי המנעולן הם כמובן הידע והמיומנות:

  • יוסי פורץ כספות של יצרנים רבים כגון: Stub, Ph , בריח סדן, יהל, KABA, S&G ורבים אחרים.
  • החלפת מפתח לכספות ללא צורך בהחלפת מנגנון שלם
  • החלפת צילינדרים לבית בדלתות רב בריח, מולטילוק, MT5 ועוד.
  • שינוי, והתקנת מנעולי קומבינציה.

במצב הכלכלי של היום, כל אחד יכול להגיד בשביל מה לשלם יותר? האם כדאי להחליף את כל הדלת או אפילו את המנגנון מאשר פשוט לפרוץ בצורה נקיה ולשמור על הקיים? על השאלה הזאת יוסי המנעולן יכול לענות לכם בצורה קלה ופשוטה: אין צורך לשלם יותר!

יוסי המנעולן בזכרון יעקב – בחירה נבונה לדלת שלכם

כשזה מגיע לדלת הבית שלכם, לא כדאי להתפשר על מנעולן אלמוני, כי מדובר בביטחון שלכם. לכן, כשאתם מזמינים מנעולן עליכם להיות בטוחים שהאיש ישר ומקצועי. אני מספק שרות ללא דופי ואתם יכולים להיות בטוחים שאני ישר והגון, למה? יש ברשותי אישור מנעולן רכב רשמי מטעם משטרת ישראל המהווה מעיין תעודת יושר. אך לא רק, לקוחותיי הרבים יעידו שאני עושה את עבודתי נאמנה הן במקצועיות וגם במחיר.

יוסי מנעולן בזכרון יעקב והוא נותן שירות גם ב:

בנימינה – גבעת עדה, גבעת נילי, אביאל, עמיקם, צרופה, הבונים, דור, יקנעם, בת שלמה, כרם מהר"ל, עופר,קיסריה, פרדס חנה – כרכור.

חייג 058-6215654 בכל שעה וקבל פיתרון מהיר מיוסי המנעולן!

058-6215654