למה חשוב מנעולן אמין בבנימינה

מנעולן טוב הוא קודם כל אמין

פתאום אתם קולטים שאתם תקועים מחוץ לבית או בתוכו. אבדו לכם המפתחות לרכב או נשארו בפנים. לחלופין, לכספת שלכם אבד הקוד, או אולי ניסיון פריצה כושל תקע אותה. אתם מנסים שוב או מחפשים בתוך התיק, אבל ברור לכם שזה מקרה אבוד ואתם זקוקים דחוף למנעולן. אחד הדברים שכדאי לכם להחזיק אנשי קשר זה טלפון של מנעולן מהסביבה. נעים מאד, שמי יוסי ואני מנעולן בבנימינה, זכרון יעקב והסביבה.

נתקעתם ואתם צריכים עכשיו מנעולן בבנימינה?  תראו איזה אבסורד, אתם נותנים למישהו זר לפרוץ לכם את הדלת, כספת או רכב. דבר ראשון שיש לבדוק בקשר למנעולן ששכרתם זה אמינותו. אבל איך בודקים אמינות כשאתם לחוצים? תבקשו ממנו שיציג לכם תעודת מנעולן ואישור בתוקף של משטרת ישראל. אני נושא עימי את כל התעודות הנדרשות בכדי להוכיח את אמינותי ומקצועיותי בפריצת מנעולים.

מנעולן בבנימינה – מקצועיות ללא פשרותמנעולן בבנימינה

יצא לכם לראות את "יצאת צדיק" על מנעולנים? משקופים שבורים וכל מיני פעולות משונות על דלת הכניסה, סיפורים ומחירים מופקעים. עבודה איכותית משאירה את מנגנון הנעילה תקין בדרך כלל, גם הדלת חייבת להיות מכוונת וללא נזקים. נכון הדבר גם לגבי המשקוף, מנעולן טוב לא שובר משקופים, אין בכך צורך.יוסי מנעולן בבנימינה מגיע אליכם במהירות ומתקן בעדינות את כל מה שצריך. ליוסי יש ציוד המותאם להתמודדות עם מגוון אתגרים כמו דלתות סרבניות, כספות וצילינדרים תקועים. כשנדרשת החלפת צילינדר או כל מנגנון אחר, יוסי אינני חוסך ומתקין את הטוב ביותר ממותגים מובילים (מולטילוק, רב בריח, MT5 ועוד) ועם אחריות מלאה.

מקבלים שרות במחיר הוגן

אין גבול לדמיון. תעריף שעה מאוחרת, יכול להיות כל דבר שהמנעולן שלכם נעלה בדעתו כשאתם תקועים בגשם ולא יכולים להתניע את האופנוע. "הכנסתי לכם מנגנון מיוחד שאי אפשר לפרוץ, 100% ביטחון וזה עולה רק 900 ₪". סיפורים יש למכביר, אבל אין טעם לשלם עבורם כסף טוב. אני מקפיד על מדיניות מחירים ברורה ושקופה לכל אחד ובכל שעה. אז תעשו לעצמכם טובה ותשמרו על הטלפון שלי אצלכם בנייד או חייגו עכשיו לטלפון 058-6215654 ואני בדרך אליכם.

058-6215654