אודות

"אודות – יוסי המנעולן בזכרון יעקב"

"שירותי פריצה – בתים – מכוניות – שירות לכספות – החלפת צילנדרים מנעולים לכל סוגי הדלתות

אודות יוסי המנעולן

תמיד אמרתי ששירות מצוין מתחיל מהמילה הראשונה שלך ללקוח. בתחום המנעולניות הלקוח חייב לקבל תחושת ביטחון מלאה לגבי נותן השירות. כאשר אתה מגיע לביתו של לקוח ובעצם פותח את דלת הכניסה לביתו למענו או פורץ כספות שבהן בדרך כלל ישנם חפצים בעלי ערך ללקוח הדבר הראשון הוא לתת הרגשת ביטחון.

הערכים של יוסי המנעולן

  • קודם לכל כמובן הוא שביעות הרצון של לקוחותיי. כאשר אני מגיע לפתוח למישהו את דלת ביתו, רכבו או לפרוץ כספת אני מרגיש מחויב לספק שירות מלא, מהסבר על פעולותיי ועד כמובן לביצוע המשימה עד תומה.
  • זמינות מיידית ומהירה – אם אי פעם הייתם בסיטואציה בה אתם נעולים מחוץ לדלת ביתכם, במיוחד אחרי יום עבודה ארוך, אתם יודעים בדיוק למה אני מתכוון, לחכות למנעולן בזכרון יעקב שלוש שעות על מנת שיגיע לפתוח לכם את הדלת לא נשמע נעים במיוחד. בדיוק מהסיבה הזאת אני עושה הכל על מנת להיות זמין לכם.
  • מחירים הוגנים – בתעשייה העצמאית ניתן לנקוב כמעט כל מחיר על פעולות פשוטות ומסובכות כאחד. כפי שאני אומר תמיד, יהיה הרבה יותר יקר להחליף דלת או מנגנון שלם מאשר לטפל בבעיה ללא הסבת נזק. זאת המטרה התמידית שלי בנוסף למחירים המתאימים לכל כיס!

יוסי, מנעולן שאפשר לבטוח בו

עם ניסיון עשיר בפריצת מנעולים, דלתות וכספות אני יכול להגיד בלב שלם שתקבלו את השירות הטוב ביותר לו אתם מייחלים. מלבד לעובדה שיוסי מנעולן שעובד באישור משטרת ישראל, המחשבה על ביטחונכם היא בראש מעייני. יחד נוכל לפעול על מנת לאבטח לכם את הבית בצורה הטובה ביותר בהתאם לצרכים ולתקציב שלכם.

שמירה על ביטחון הקהילה חשובה לי מאוד! העובדה כי אתם בוטחים בי ונותנים לי את האפשרות לספק לכם שירות נחשבת בעיניי למעלה ולכן אעשה הכל על מנת לתת לכם את השירות המצוין שמגיע לכם במחירים תחרותיים והוגנים.

אם אתם מחפשים מנעולן בזכרון יעקב, פרדס חנה – כרכור, בנימינה – גבעת עדה והערים הסובבות אתם יודעים למי לפנות! ליוסי המנעולן.

חייגו 058-6215654 וקבלו הצעה מעולה לכל הצרכים שלכם!

058-6215654